Sardinie apartmany

Sardinie ubytování

Sardinie bydlení v apartmánu

Ubytování na Sardinii v soukromí,  v apartmánu u moře může být pojato jako dovolená na Sardinii, krátkodobý nebo dlouhodobý pobyt.  Na výběr máte ze tří apartmánů, které se nachází v příjemné vesničce La Ciaccia v oblasti  Valledoria, nedaleko překrásného historického městečka Castelsardo, které je dostupné nejen automobilem, ale i krásnou procházkou po pobřeží kolem nádherně zbarveného moře. 

Každý z apartmánů disponuje jinou velikostí a všechny apartmány jsou nadstandardně vybavené pro běžný život.  Každý apartmán skýtá výhled na moře i do okolních kopců a krajiny. Apartmány se nachází necelých 5 minut pěší chůze od dlouhé písečné pláže, která pokračuje dále až do Valledoria. Celá pláž má délku cca 10 km. 

Sardinie dovolená 

Dovolená na Sardinii bez zprostředkovatelů s ubytováním v apartmánech blízko moře, v soukromí a od českého majitele. V případě zájmu Vám pomůžeme se zajištěním dopravy ať už letecky nebo trajektem,  poradíme se zajištěním letenek,  zodpovíme dotazy. Ostrov Sardinie je nádhermé , zajímavé a vyjímečné místo a jako ostrov si zachoval zcela vyjímečný charakter. Sardinie Vás překvapí nejen množstvím prastarých památek připomínajících tu nejdávnější historii, ale i divokou nedotčenou přírodou a rozmnanitostí a množstvím překrásných pláží vybízejících ke klidnému odpočinku. Vydejte se za poznáním na krásnou Sardinii , toulejte se křivolakými uličkami historických měst, objevujte záhady dávných civilizací, odpočívejte na panenských plážích omývaných všemi odstíny azurové barvy vody a nechte se okouzlit jedinečnou atmosférou ostrova Sardinie, který je často přirovnáván k pohádkovému Karibiku. 

Apartmán 1+kk

Apartmán La Perla o rozloze 25m² je vhodným ubytováním pro páry nebo jedince.

Apartmán 4+kk

Apartmán La Perla o rozloze 71 m² je vhodný pro ubytování vícečlenných rodin či skupinu přátel.  

Apartmán hotelového typu 3+kk

Apartmán v hotelovém resortu La Ciaccia umožňuje ubytování pro vícečlenou rodinu či skupinu přátel.