Apartmán Sardinie l+kk

Apartman Sardinie: La Perla Valledoria 1 + kk

Sardinie apartmán

Apartmán se nachází v klidné části na kraji vesnice, asi 350 m od dlouhé písečné pláže. Jen kousek od domu je dostupné centrum vesnice La Ciaccia s veškerou občanskou vybaveností, která je v provozu i v průběhu zimních měsíců. Apartmán 1+kk je přizpůsobený pro pobyt 2 - 3 osob osob a disponuje 1 pokojem ( 1x manželská postel  + 1 skládací přistýlka), sociálním zařízením ( bezbariérová sprcha, umyvadlo, WC) , kuchyňským koutem s jídelnou. K apartmánu náleží malá předzahrádka se zahradním nábytkem a venkovním grilem.


Vybavení apartmánu La Perla 1 kk

K apartmánu patří vybavení pračkou, myčkou, kombinovaným sporákem ( plynový sporák + elektrická pečící trouba),  klimatizací, satelitní TV, Wi-Fi připojením, kávovarem, rychlovarnou konvicí, toustovačem, topinkovačem, vysavačem,  kontaktním elektrickým grilem, kuchyňským nádobím, lednicí s mrazákem a fénem na vlasy. Dále pak ložním prádlem ručníkem a osuškou. Pro 1 osobu je určena 1 sada. Do apartmánu je možné připravit vybavení pro nejmenší: dětskou postýlku s matrací, peřinkami a povlečením, nočník a případně golfový kočárek.

Apartmán je obyvatelný celoročně, jeho součástí je terasa s posezením s výhledem na moře. Parkování automobilu přímo před apartmánem. Ubytování na Sardinii v apartmánu La Perla 1 kk je výbornou volbou bydlení pro 2 osoby.

Možnost zapůjčení automobilu (nutná rezervace dopředu). 

Hlavní sezóna: 

červenec, srpen

Za týden (7 nocí): 15 000.- Kč

Za noc: 2 200.- Kč 

(minimální délka pobytu 5 nocí)

Vedlejší sezona: 

červen, září

Za týden (7 nocí): 13 000.- Kč

Za noc: 1 900.- Kč 

(minimální délka pobytu 5 nocí) 

Mimosezóna :

květen, říjen

Za týden (7 nocí): 9 000.- Kč

Za noc: 1 300.- Kč 

( minimální délka pobytu 5 nocí)

Brzké jaro: 

duben

Za týden (7 nocí): 6 000.- Kč

Za noc: 900.- Kč

(minimální délka pobytu 5 nocí) 


Cena zahrnuje ubytování pro 2 osoby. Ubytování na přistýlce za příplatek, cena na vyžádání.  Ozdravné pobyty : listopad - březen

Cena dohodou


Dlouhodobé pobyty

Cena dohodou


Individuální pobyty

Cena dohodou


Od 1. listopadu do 30. dubna se cena pronájmu navyšuje o cenu za skutečné množství spotřebované elektrické energie. Nízkou cenu pronájmu tak výrazně ovlivní množství  spotřebované energie za vytápění. 

Cena zahrnuje bezplatné připojení k internetu.

Cena zahrnuje ložní prádlo a ručník s osuškou - 1 sada pro osobu

Cena nezahrnuje úklid apartmánu - cena 40 Euro.

KONTAKTNÍ FORMULÁŘ